POLITYKA PRYWATNOŚCI

Polityka prywatności strony www.misiuro.pl

Korzystając ze strony www.misiuro.pl akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności, które prezentujemy poniżej. Drukarnia „MISIURO” – Zbigniew Misiuro zarządzająca stroną www.misiuro.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności w dowolnym czasie, aktualizacje polityki prywatności będą publikowane na stronie internetowej.

Strona umożliwia skontaktowanie się z Drukarnią „MISIURO” poprzez wypełnienie przygotowanego formularza kontaktowego lub za pomoca chatu. Wypełnienie formularza kontaktowego jak i chat z pracownikiem wymaga podania danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) , które są używane przez firmę do kontaktu z osobą przesyłającą formularz w celu odpowiedzi na zapytanie lub prośbę.

Strona www.misiuro.pl zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania danych osobowych swoich klientów innym podmiotom bez zgody klienta, chyba, że będzie wymagało tego obowiązujące prawo. Dane osobowe użytkowników traktowane są przez firmę jako dane poufne. Każdy użytkownik witryny www.misiuro.pl ma prawo do wglądu, poprawiania lub usunięcia swoich danych osobowych.

Drukarnia „MISIURO” dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych. Strona www.misiuro.pl została przygotowana w oparciu o technologie, które służą minimalizowaniu ryzyka przechwycenia danych osobowych przez osoby trzecie .

Podczas przeglądania strony, pobierane są dane, które nie identyfikują danych osobowych użytkownika, ale tzw. dane techniczne na przykład: adres IP, informacje dotyczące rodzaju przeglądarki internetowej, systemu operacyjnego, dostawcy internetu. Dane te wykorzystywane są do tworzenia statystyk np. określenia statystyk odsłon z rozróżnieniem na miejsce zamieszkania czy używanie przeglądarki internetowej. Dane te są danymi całkowicie nie związanymi z danymi przesyłanymi poprzez formularz kontaktowy.

Powrót na stronę główną

Kontakt

Napisz, zadzwoń lub po prostu wypełnij poniższy formularz:

  Dział obsługi klienta

  Drukarnia MISIURO Sp. z o.o.

  ul. Gdańska 29
  80-518 Gdańsk
  NIP: 9571153109
  REGON: 524063012

  Opiekunowie klienta facebook.com/Misiuro/